Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Болградський райсуд відправив за ґрати зрадника, який здавав окупантам інформацію про військові та стратегічні об’єкти регіону

12 Грудня 2023 09:50
Олександра Сергєєва
Болградський райсуд відправив за ґрати зрадника, який здавав окупантам інформацію про військові та стратегічні об’єкти регіону

Мешканця міста Болград, якого завербувала російська розвідка, засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомила Одеська обласна прокуратура.

Чоловік з липня по серпень 2022 року передавав російським спецслужбам дані про місця дислокації та переміщення підрозділів ЗСУ і Тероборони, функціонував резервні аеродроми і військові полігони на півдні Одеської області.

Своєму «куратору» він детально описував стан об’єкту, матеріал, з якого він збудований, призначення та використання військовими, прилеглу територію, чисельність особового складу та військової техніки на об’єктах та їх переміщення, вказував кількість облаштованих укріплень.

Також зрадник збирав розвіддані про розташування мостів, залізничних вузлів та відправлення боєприпасів для артилерійського озброєння ЗСУ до Миколаєва, а інформацію з точними координатами та геомітками він передавав співробітнику розвідувальних органів рф через Telegram.

Затримали чоловіка у серпні 2022 року.

Прокуратура під час судового засідання надала суду необхідні докази, завдяки чому суд визнав його винним у державній зраді та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Поділитись
Зараз читають