Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Болградські рятувальники показали веселу й водночас чутливу традицію проводжання колеги на пенсію

01 Вересня 2023 15:08
Ганна Ковальова
Болградські рятувальники показали веселу й водночас чутливу традицію проводжання колеги на пенсію

Днями колектив Болградського районного управління ДСНС провів на пенсію старшого сержанта служби цивільного захисту Сергія Мітішова, який 26 років стояв на захисті людей. Про це повідомили у пресслужбі частини.

Рятувальники, не зважаючи на свою важку та небезпечну роботу, дуже веселі люди. А їх стосунки з колективом – як родинні, адже вони пліч-о-пліч борються з небезпеками та підтримують один одного протягом багатьох років. 

Крім того, в пожежному колективі існують певні традиції, про які навіть не здогадуються цивільні люди. Зазирнути у життя рятувальників вдалося завдяки відео, яке вони оприлюднили.

Так, рятувальника, який прощається зі службою, прив’язують пожежними шлангами до спецавтомобілів, а той, своєю чергою, доводить свою силу та міць тим, нібито витягує їх з гаража.  Коли це вдається, інші рятувальники поливають його з цих шлангів. 

Після веселої частини дійства кожен з рятувальників підходить попрощатися та побажати успіхів тому, хто назавжди покидає частину – це дуже чутливий момент.

Ось так весело і чутливо, по-родинному, відбувається проводжання на пенсію рятувальників.

Колектив Болградського відділу ДСНС, фото пресслужби
Поділитись
Зараз читають