Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Благодійний проєкт “Flowers4school”: в Залізничненському ліцеї учні висадили 500 цибулин квітів (Фото)

02 Грудня 2022 16:40
Тетяна Манолова
Благодійний проєкт “Flowers4school”: в Залізничненському ліцеї учні висадили 500 цибулин квітів (Фото)

Цей проєкт залучив до участі велику кількість закладів освіти України, в тому числі й Одеської області. В Болградській громаді вже отримав свій подарунок Залізничненський ліцей. Сьогодні учні та педагоги закладу висадили на подвір’ї  ліцею квітник “Крок до перемоги”.

“Ідея проєкту зробити навчальні заклади більш привабливими та квітучими нам до вподоби. Тому ми залюбки взяли участь у ньому. Коли ми отримали посилку – ми були в захваті від такого подарунка! Це великий вклад в розвиток нашого навчального закладу, який позитивно вплине на його зовнішній вигляд, всі навкруги будуть радіти тому, що в нас відбуваються позитивні зміни”, – розповіла директорка ліцею Лілія Радушко.

Учні та педагогічний колектив сподіваються, що навесні цибулини тюльпанів, нарцисів, гіацинтів та крокусів розквітнуть і стануть символом квітучої, незалежної України. Це означатиме, що Перемога вже близько.

Ми стоїмо за сильними та мужніми воїнами, завдяки яким продовжуємо здобувати освіту,  займатись улюбленими справами, вони наближають нашу перемогу, тому ми завдяки благодійному проєкту робимо крок до розвитку нашої громади та країни в цілому. Будемо чекати, аби навесні нам вдалося зустріти Героїв з Перемогою на яскравій, квітучій Батьківщині”, – звернулася до учнів педагог Ольга Мокан.

Процес формування квітника зацікавив учнів, різноманітність  сортів квітів викликали в них питання про особливість догляду. На прикладі Залізничненського ліцею скажімо, що місія проєкту – познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи, була виконана.

Додамо, на початку листопада в Україні стартував благодійний проєкт “Flowers4school”, завдяки якому навчальні заклади мали змогу заповнити заявку та отримати 500 цибулин квітів. Цей проєкт спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Поділитись
Зараз читають