Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ОТРИМАВ СЕРТИФІКАТ НА МІЛЬЙОН ГРИВЕН НА ОБЛАДНАННЯ ШКІЛ

30 Липня 2021 18:58
Тетяна Терзі
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ОТРИМАВ  СЕРТИФІКАТ НА МІЛЬЙОН ГРИВЕН НА ОБЛАДНАННЯ ШКІЛ

29 липня в м. Одеса в рамках XVI Українського муніципального форуму відбулася конференція з питань сталого місцевого соціально-економічного розвитку, куди були запрошені понад 500 керівників об’єднаних територіальних громад та міських голів з усієї України, які входять до складу Асоціації міст України.


Участь у форумі взяв також й міський голова Віталій Граждан. Білгород-Дністровський є повноправним членом Одеського Регіонального відділення Асоціації міст України, повідомила прес-служба міської ради.


В ході роботи форуму обговорювались питання щодо співпраці Асоціації міст України з її регіональними відділеннями, інноваційні підходи у відкритості та прозорості врядування на місцевому рівні, бюджетне забезпечення територіальних громад в умовах секторальних реформ.


Результатом тісної співпраці міста Білгорода-Дністровського і регіонального відділення Асоціації міст України стало вручення місту сертифіката на 1 млн. грн. для оснащення сучасними електронними освітніми ресурсами 8-ми кабінетів початкової школи і 4-ох кабінетів математики.

Поділитись
Зараз читають