Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

АРЦИЗСЬКІЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПОРАДИВСЯ З МІСТЯНАМИ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ БЮВЕТУ: ЩО З ЦЬОГО ВИЙШЛО

24 Липня 2022 09:37
Тетяна Терзі
АРЦИЗСЬКІЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПОРАДИВСЯ З МІСТЯНАМИ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ БЮВЕТУ: ЩО З ЦЬОГО ВИЙШЛО

Болградський район потерпає від посухи. І в найкращі часи ситуація з водопостачанням була не ідеальна, а зараз і зовсім складна. Альтернативою стали бювети з доочисткою води.

В Арцизі такий бювет встановлений в центрі міста. Але, як виявилося, він не користувався попитом у містян. В той же час, на нестачу води скаржилися мешканці військового містечка, так званого Арцизу-2.

В Арцизську міську раду надійшло багато звернень щодо встановлення бювету в Арцизі-2. Про це повідомив міський голова Сергій Парпуланський на своїй сторінці в Фейсбук. Також він проінформував, що оскільки на території  держави діє воєнний стан, витрачати кошти з місцевого бюджету на капітальні видатки зараз заборонено. Але він запропонував вихід із ситуації.

«Хочемо запропонувати вам інший варіант: перенести бювет з центру міста до Арцизу-2, а в центрі  або залишити невелику установку для очистки малого об’єму води, або організувати підвіз води за конкретними днями, виходячи із заявок людей.

Бо вивчаючи детально це питання, бачимо, що споживання бюветної води в приватному секторі центра міста має досить малий відсоток. Так, у порівнянні із використанням води з бювету мікрорайону за останні 6 місяців: 1220 л (центр) та 164088 л(мікрорайон). Функціонування центрального бювету є насправді досить не рентабельним», – говориться в повідомлені.

Він попросив висловити свою думку в коментарях під постом. Люди активно включилися в обговорення. Видно, що у голови з містянами є добрий контакт.

Більшість в коментарях висловилася за перенос бювету в городок. Але також було сказано, що бювет в центрі не користувався попитом тому, що вода там погано очищується. Пропонувалося подбати про додаткове обладнання з доочистки води.

Отже, голова за короткий час дізнався і про думку містян щодо проблеми кювету, і про причину, чому бювет був не затребуваний. А тепер, як то кажуть, – до справи. Гарний приклад співпраці влади і людей.

Тетяна Терзі

Поділитись
Зараз читають