Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Арцизька громада виділила зі свого бюджету майже два мільйони на закупівлю дронів для ЗСУ: деталі

19 Листопада 2023 16:03
Ганна Ковальова
Арцизька громада виділила зі свого бюджету майже два мільйони на закупівлю дронів для ЗСУ: деталі

На останній сесії Арцизької міської ради депутати внесли зміни у Програму підтримки Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони, розташованих на території Арцизької міської територіальної громади на 2023 рік. Про це інтернет-виданню “Махала” стало відомо з проєкту рішення.

Своїм рішенням депутати виділили 1 млн 900 тисяч гривень на придбання пʼяти дронів для бійців двох військових частин Одещини.

Згідно з документацією, Арцизька громада для військової частини А7051 закупить чотири безпілотники: квадрокоптер DJI Matrice 30T, безпілотний авіаційний комплекс «ВАЛК-1» та два квадрокоптери DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC). Ці БпЛА обійдуться бюджету громади у 1 млн 300 тисяч гривень. Також дрон “DJI Mavic 3 Termal”, вартістю 600 тисяч гривень, буде закуплено для військової частини А1619.

“Будемо підтримувати наших захисників та захисниць поки це буде потрібно” – зазначив на своїй сторінці у Фейсбуці Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.

Таким чином в рамках Програми підтримки Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони, розташованих на території Арцизької міської територіальної громади на 2023 рік, Арцизька громада у 2023 році виділила на допомогу військовим 6 827 800 гривень.

Поділитись
Зараз читають