Артисти Болградської самодіяльної театральної студії «ОнгЪл» готують нову виставу на українській мові. За основу обрана п’єса класика українського театру Миколи Куліша «Як загинув Гуська». Прем’єра відбудеться як це стане можливим, з урахуванням всіх можливих заходів безпеки.

Незважаючи на військовий стан, поціновувачі театрального мистецтва знайшли час для репетицій. Актори приймають участь у підготовці вистави у свій вільний від роботи та хатніх справ час.

Артисти мотивуються тим, що розвиток культури є вкрай необхідним саме зараз, в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну. Саме підготовка вистави та її презентація свідчать про незламний дух українського народу. Це престиж міста Болград та України.

Тому можна сказати, що артисти є волонтерами української культури, з невгасимим прагненням її розвитку та збагачення.

П’єса Миколи Куліша «Як загинув Гуська» в інтерпретації театральної студії буде називатися «Маленька українська кУмедія» («кумедія» це розмовний варіант властивий для центру України саме за часів життя Миколи Куліша) – це весела та добра розповідь про життя пересічної української родини початку ХХ сторіччя.

Але це родина багатодітна – сім дочок, та на додачу до цього герої твору вимушені жити в часи доленосних змін в Українській державі.

Весели жарти, комедійні обставини життя цієї родини викликають цікавість вже понад сто років, бо це одна з найчастіших постановок в українських театрах.

Артисти студії переконані, що своєю творчістю  зможуть підтримати бойовий дух глядачів, подарують їм декілька спокійних та мирних хвилин в цей непростий час.

До того ж, студія має намір зробити виставу благодійною та зібрати гроші на потреби Збройних Сил України.

У виставі приймають участь постійні актори та актриси студії, які вже припали до душі болградському глядачеві.

Серафим Савченко

Ми у  Telegram

Подивитись відео ви можете на нашому  YouTube

Також ми у Instagram та Facebook