Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В селі Кубей зняли кліп на відому гагаузьку пісню “Оглан”

22 Жовтня 2023 12:06
Валерій Гайдаржи
В селі Кубей зняли кліп на відому гагаузьку пісню “Оглан”

В селі Кубей відзняли відеокліп на народну гагаузьку пісню “Оглан”. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Ініціатором зйомок виступив місцевий мешканець Михайло Бальжик. В зйомках кліпу допоміг бессарабський етнограф Олександр Полібза та молоді мешканці села Яна Іхтіяр, Ельвіра Шишман та Валерій Гайдаржи. 

Зйомка відбулась на одному з пагорбів села Кубей, всі учасники кліпу були одягнені в автентичний одяг та особисто виконали народну пісню.

Після публікації відео в інтернеті, воно почало стрімко набирати перегляди. За добу відеоролик набрав понад 5 000 тисяч переглядів та більш як 50 коментарів. Люди почали активно ділитися своїми спогадами та асоціаціями, які в них виникають при прослуховуванні пісні.

“Мені дуже приємно бачити те, що людям сподобалася наша творчість. Ми це зробили до того, щоб долучити нашу молодь до того, що наші пісні це круто і не потрібно забувати своє коріння. Слова та музику ми залишили як в оригіналі, а решта вже була нашою творчістю. У нас вже є плани на майбутнє щодо зйомок нових кліпів на наші традиційні пісні, сподіваюся, люди так само оцінять нашу творчість” – розповів інтернет-виданню “Махала” Михайло Бальжик.

Довідка: Пісня Оглан (Oglan) вважається народною, ця пісня є одним з символів гагаузького народу. Головний герой в цій пісні молодий пастух Оглан. Цей образ часто зустрічається й в літературній спадщині гагаузів.  До сьогодні багато гагаузьких виконавців мають у своєму репертуарі переспівану пісню “Оглан” та кліпи на неї.

Поділитись
Зараз читають