Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ПРЕДСТАВНИКИ НАЦІОНАЛЬНИХ СПІЛЬНОТ З КОМАНДОЮ UA: ОДЕСА ЗАКЛАЛИ КВІТНИКИ ДРУЖБИ І СПІВПРАЦІ

21 Квітня 2021 16:49
Тетяна Терзі
ПРЕДСТАВНИКИ НАЦІОНАЛЬНИХ СПІЛЬНОТ З КОМАНДОЮ UA: ОДЕСА ЗАКЛАЛИ КВІТНИКИ ДРУЖБИ І СПІВПРАЦІ

«З нашими постійними і давніми партнерами – представниками болгарської, гагаузької та молдовської спільнот, а також з представниками Ради представників національно-культурних спільнот Одещини минулих вихідних ми здійснили символічну акцію – заклали квітники дружби і співпраці. Захід відвідали як представники спільнот, так і дипломати», — розповідає продюсерка Одеської філії Суспільного Олена Кваша.


Національна редакція телеканалу UA: ОДЕСА створює програми трьома мовами: «Ана тарафи» – гагаузькою, «Каса марє» – молдовською та «Голос болгар» – болгарською.


У події взяли участь представники консульств Румунії, Болгарії та Молдови, співробітники державних установ, медіа, люди різних професій.

Зокрема приєднались болгарська, гагаузька, молдовська, румунська, німецька, польська, афганська та грецька спільноти.


«Нам було приємно приєднатися до акції зі створення квітників, висаджених представниками різних національностей на території Суспільного телебачення в місті Одесі. Серед них був квітник дружби між болгарською громадою та Суспільним телебаченням, яке транслює протягом 30 років програму болгарською мовою «Голос болгар». Вважаємо, що цей захід допоможе зміцнити толерантну атмосферу Одеси, одного з найбільш багатонаціональних міст України», — прокоментували в Генеральному консульстві Республіки Болгарія в Одесі.


«Створення квітника дружби символічно пройшло у День довкілля. Гагаузька спільнота з радістю прийняла запрошення на захід і висадили декоративні кущі, троянди та виноград. Сподіваємося, що незабаром, вкладена доброта і праця в цю акцію, дасть чудові плоди», — розповідає журналістка редакції нацменшин, авторка програми «Ана тарафи» на UA: ОДЕСА Надія Маленкова.


«Акція створення квітників дружби і висаджені представниками різних національностей рослини і дерева – це не просто радісна подія, а справа, яка в майбутньому принесе свої плоди – квіти, які будуть радувати і об’єднувати різних людей. Кожен з них вклав частинку тепла у корисну справу», — каже журналістка редакції нацменшин, авторка програми «Голос болгар» на UA: ОДЕСА Анна Терзівець.


Напередодні події садівник генерального консульства Республіки Болгарія в Одесі Петро Бондар провів для працівників філії майстер-клас з обрізки троянд і поділився рекомендаціями щодо правильного догляду за ними.

Поділитись
Зараз читають