В Болградському районі підведені підсумки І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», який проводився з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності та популяризації педагогічних здобутків. Про це повідомляється на сайті відділу освіти Болградської РДА.


Цього року конкурс проходив у трьох номінаціях: «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література».
Всього у зональному етапі, якій був організований в онлайн-режимі, прийняли участь 15 педагогічних працівників з Болградського та Любашівського районів і Красносільської ОТГ.
Так, в номінації «Математика» кращою стала Маргаріт Людмила Анатоліївна, вчитель математики Болградського НВК. Перше місце серед вчителів української мови та літератури посіла також вчитель Болградського НВК – Мунтянова Анастасія Дмитрівна. Першість в номінації «Трудове навчання» дісталась Турчинову Володимиру Сергійовичу, вчителю ОЗ «Болградска гімназія ім. Г.С. Раковського».
Лауреатами конкурсу стали також вчителі математики Новотроянівського НВК Тодорова Н.Д., Виноградівської ЗОШ Демирова Г.Г.; української мови та літератури Болградської ЗОШ №2 Шаварська С.С., Оріхівської ЗОШ Станкова Н.П.; трудового навчання Болградського НВК Мінкова К.І., Болградської ЗОШ №3 Міхов І.І.
Всі переможці, лауреати та учасники конкурсу нагороджені преміями і грамотами.