Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

МАХАЛА-ДРУЖБА ЗНОВУ ВИРУШАЄ В КИЇВ І ТЕРНОПІЛЬ. З ЯКОЮ МЕТОЮ?

14 Вересня 2021 15:26
Тетяна Терзі
МАХАЛА-ДРУЖБА ЗНОВУ ВИРУШАЄ В КИЇВ І ТЕРНОПІЛЬ. З ЯКОЮ МЕТОЮ?

Колектив видання Махала та районної газети Дружба запрошений на дві значимі події, які одночасно пройдуть в різних містах України.


Так, головний редактор Тетяна Терзі відвідає Національну конференцію National media talk, яка об’єднує провідних журналістів, редакторів та медіа менеджерів з усієї країни для відвертого і продуктивного діалогу щодо якості контенту, журналістських стандартів, професійних викликів в умовах гібридної війни та в епоху постправди, а також ефективних засобів державного і професійного регулювання медіа.

Національна конференція відбувається вдруге за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews. Вона відбудеться в Києві в готелі Хілтон.


Серед спікерів – науковці, представники громадських фундацій, політики, журналісти провідних видань України – Дзеркало тижня, Українська правда, Детектор медіа, Liga.net та інш. Будуть обговорюватися питання свободи слова в Україні, вплив медіа на розвиток українського суспільства, викликі для українських медіа, потреби щодо зміцнення незалежних медіа та інш.


У цій великій розмові знайшлося місце і для районних ЗМІ, які пройшли роздержавлення. Разом з Інститутом демократії Пилипа Орлика, де Махала-Дружба проходила навчання, ми розповімо, як почувають себе районні медіа, які нещодавно позбулися своїх засновників у вигляді органів влади і стали на шлях незалежності, чого їм не вистачає і що їх чекає у майбутньому.


В той же час в м. Тернопіль відбудеться підведення підсумків міжредакційних батлів, які були проведені Тернопільським прес-клубом і агентством медійного росту «Або». Наше видання будуть представляти Алла Каріза і Тетяна Манолова.


Нагадаємо, наше видання стало переможцем всеукраїнських змагань «Турбо батли. Прокачай своє медіа і громаду», в яких приймало участь дев’ять редакцій України.

Поділитись
Зараз читають