Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

БОЛГРАДСЬКІ «СОКОЛЯТА» СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРИ

10 Лютого 2021 11:58
Тетяна Терзі
БОЛГРАДСЬКІ «СОКОЛЯТА» СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРИ

Команда Болградського НВК «Соколята» взяла участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток», яка цьогоріч, у зв’язку з карантинними обмеженнями, проводилась у дистанційному форматі. Організатори гри – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України.


Цьогоріч у Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток» взяли участь педагогічні, учнівські колективи, вихованці 80 закладів загальної середньої та позашкільної освіти з 19 областей України.


Болградські школярі разом зі своїми педагогами Ольгою Полуектовою, Кірою Вовченко, Лідією Братовою, Людмилою Шинкар, виборовши перемогу в обласному етапі конкурсу, отримали право надати матеріали своєї екологічної та волонтерської діяльності для участі у Всеукраїнській грі.


Набравши 75 балів, «Соколята» посіли ІІІ місце та були нагороджені грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.


Нагадаємо, школярі команди «Соколята» неодноразово надсилала листа з малюнками та добрими побажаннями та посилки зі смаколиками, теплими речами нашим воїнам 88-го батальйону морської піхоти в зону АТО.

Поділитись
Зараз читають