Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Болградців вчили надавати першу домедичну допомогу (відео)

15 Серпня 2023 13:07
Софія Чебан
<strong>Болградців вчили надавати першу домедичну допомогу (відео)</strong>

Ми живемо в часи, коли вміння надавати першу домедичну допомогу дуже важливе, саме тому представники  БФ “Разом для України” ГО “Інститут суспільних ініціатив” та за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні завітали до міста Болград, щоб провести курс “Домедична допомога для цивільних”.  

Для навчання було все необхідне: манекен, груша для дихання, дефібрилятор, турнікети, бинти. Курси домедичної допомоги засновані на практиці парамедиків з США. 

Навчання провели студенти  старших курсів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Бажаючих навчитися або вдосконалити свої навички було багато. Курс проходив два дні, в перший – учасники заходу вчилися надавати  серцево- легеневої реанімації, відпрацьовували дії, коли людина без свідомості, але дихає, також вчилися надавати допмогу при удушенні та при утоплені. Другий день відповідальні болградці вчилися зупиняти кровотечу. 

“Для мене дуже важливо бути тут, в місті Болград, та ділитися своїми знаннями з іншими. Думка про те, що після проходження курсу люди можуть врятувати чиєсь життя дуже мотивує”, – каже Тетяна, волонтерка БФ “Разом для України” 

Гості зі Львова  були вражені кількістю бажаючих пройти курс та приємною атмосферою та зацікавленістю присутніх навчитися дуже корисним навичкам.

Болград запам’ятається людьми та атмосферою. Сподіваємося, що получені навички учасники курсу будуть застосовувати не часто, але ми з впевненістю можемо сказати, що після завершення навчання кожен піде з дуже цінним багажем знань, які допоможуть врятувати людину”, – підкреслила Валерія, волонтерка БФ “Разом для України” 

Поділитись
Зараз читають