Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На Одещині створили бригаду медиків, яка реагуватиме на ДТП на трасі Одеса-Рені та російські обстріли: деталі

10 Лютого 2024 16:30
Ганна Ковальова
На Одещині створили бригаду медиків, яка реагуватиме на ДТП на трасі Одеса-Рені та російські обстріли: деталі

В Маяківській громаді відкрили станцію екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Днями в ній запрацювала спеціальна бригада, яка посилить структурний підрозділ на випадок ДТП та надзвичайних ситуацій, пов’язаних із воєнним станом. Про це повідомив очільник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

9 лютого він відвідав станцію з робочим візитом та передав колективу новий сучасний реанімобіль класу С Citroen Jumper,  повністю оснащений всім необхідним обладнанням. Його подарував українцям американський астронавт Скотт Келлі у рамках ініціативи UNITED24.

Маяківська станція розташована на стратегічній трасі “Одеса-Рені”. Вона розташована в єдиному комплексі Центру безпеки громадян. Поруч зі станцією розташована будівля, де розміщені сімейні лікарі, а за парканом будується відділ для ДСНС та МВС.

“Ідея її перенесення сюди виникла через зростання у два рази дорожньо-транспортних пригод, які у нас відбувались на відрізку траси “Одеса-Рені” саме в зоні обслуговування цієї станції. За минулий рік тут у нас було 223 дорожньо-транспортні пригоди, було 280 постраждалих. І тому втілення ідеї наближення екстреної медичної допомоги до населення було вкрай важливим. Крім того, ракетні обстріли і влучання БпЛА вимусили нас створити саме тут бригаду медицини катастроф. І автомобіль (який подарували станції – ред.) саме для цієї опції”, – розповіла Світлана Ізосімова, генеральний директор НКП “Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

Як повідомили в пресслужбі Центру ЕМД та МК, завдяки тісній співпраці з керівництвом громади планується розгортання напрямку екстреної медичної допомоги на воді, адже до війни річка Дністер була улюбленим місцем відпочивальників та рибалок, тож тут траплялося чимало ситуацій, що потребували екстреної медичної допомоги.

Поділитись
Зараз читають