Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В одному з населених пунктів Ізмаїльського району скоро з’явиться Алея слави 

23 Квітня 2024 10:36
Олександра Сергєєва
В одному з населених пунктів Ізмаїльського району скоро з’явиться Алея слави 

Суворівська селищна рада провела тендер на капітальний ремонт парку по вулиці Соборна (провулок між вулицями Незалежності та Бессарабська) в смт Суворове з облаштуванням місця під Алею Слави для вшанування памʼяті захисників України, які загинули на російсько-українській війні. Про це “Махала” дізналася з сайту Prozorro.

Оскільки закупівля проводилася без використання електронної системи, переможця було обрано одразу – ним став ФОП “Грачиновський Генадій Георгійович”. Підприємство було зареєстровано два місяці тому та, згідно з даними сайту Youcontrol, основним видом діяльності має будівництво житлових та нежитлових будівель. Юридичною адресою вказано смт Суворове. 

За 436 000 гривень підрядник має виконати розробку ґрунту для улаштування бетонної плити до стели, улаштувати піщану основу та забетонувати майданчик до стели. Також необхідно улаштувати фундамент під стелу, улаштувати мармурове покриття тумби під стелою, встановити бетонні поребрики, зробити монтаж труб, на які будуть кріпитися банери з іменами воїнів та флагштоки.

Також підрядник протягне електрокабелі та зробить монтаж десяти тротуарних світильників. 

Роботи з підготовки місця під Алю слави мають бути виконані до 10 травня 2024 року. 

Поділитись
Зараз читають