Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

«До мене звернулися за допомогою військові зі Сходу України»: волонтерка із Рені, яка проживає в Німеччині, оголосила збір коштів на відновлення техніки

27 Грудня 2023 11:01
Микола Григораш
«До мене звернулися за допомогою військові зі Сходу України»: волонтерка із Рені, яка проживає в Німеччині, оголосила збір коштів на відновлення техніки

Уродженка міста Рені Ельвіра Цехало, яка проживає в місті Гаутинг (Німеччина), розповіла у соцмережі, що до неї звернулися за допомогою військові зі Сходу України, підрозділ, який займається ремонтом техніки та виготовленням радіо- та електроприладів. За її словами, «зараз дуже актуальна проблема з ворожими FPV-дронами і хлопці також виробляють так звані «глушилки» – прилади радіоелектронної боротьби (РЕБ)”.

«За зібрані нами кошти та кошти самих військових нами було придбано та передано хлопцям 3Д-принтери та матеріал для друку на суму 240 тисяч гривень. Але все ще не вистачає грошей на матеріали, щоб запобігати розвідці та скиданню гранат у наші окопи ворожими дронами. Діти відкрили збір на закупівлю необхідного для виготовлення РЕБ на місці», – повідомила Ельвіра Цехало.

Наша землячка оголосила, що потрібна волонтерська допомога на відновлення техніки.

«Мета: 5 000 000.00 ₴. Номер картки 5375 4112 1025 5480. Будь-яка сума допоможе захистити наших хлопців від ворожої розвідки та дронів. Кожна гривня – важлива», – закликає вона на своїй сторінці у соцмережі приєднатися до збору коштів.

Ельвіра Цехало – волонтер із 2014 року. Перша допомога завдяки їй прийшла в Рені ще у 2017 році: для лікарні – десятки багатофункціональних ліжок, різне медобладнання та меблі, а для дитячих закладів – шкільні дошки та багато іншого. У 2020 році в Рені прибув другий гуманітарний вантаж з Гаутинга для Ренійської ЦРЛ: 57 багатофункціональних ліжок, різні меблі та 10 тонн текстилю (спецодяг для лікарів), а також 8 човнів для міського яхт-клубу «Дунай». Наприкінці минулого року Ельвіра Цехало переслала з Німеччини непромокальні спальні мішки для українських військових.

Поділитись
Зараз читають