Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На оновленому подвір’ї Кілійської школи планують облаштувати патріотичний куточок: потрібна фінансова допомога

09 Червня 2023 14:43
Олександра Сергєєва
На оновленому подвір’ї Кілійської школи планують облаштувати патріотичний куточок: потрібна фінансова допомога

На території Кілійського закладу загальної середньої освіти №4 ведеться робота над створенням найатмосфернішого патріотичного куточку громади. Про це повідомила Кілійська міська рада.

Наприкінці квітня у навчальному закладі відбулося урочисте відкриття оновленого шкільного майданчику, будівництво якого було реалізовано у рамках співпраці зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

Після відкриття керівництво школи виступило з ініціативою створити на території майданчика патріотичний куточок, адже лише завдяки нашим воїнам наші діти мають змогу навчатися, радіти життю та спокійно спати. 

Так, було вирішено одну зі стін прикрасити великим патріотичним муралом, а на другій намалювати зображення воїна з крилами та встановити меморіальні дошки випускникам навчального закладу, які загинули на війні з окупантами. 

Ідею підтримали батьки учнів, небайдужі мешканці Кілійської громади та влада. Крім того, місцеві художники погодились зробити це безкоштовно. Єдине, що заважає розпочати роботу – відсутність матеріалів для реалізації проєкту. 

Керівництво школи закликає усіх небайдужих допомогти у придбанні аерозольних балончиків з фарбами. 

«В Україні другий рік триває повномасштабна війна, від якої гинуть кращі з кращих. Ми маємо кожного дня виховувати дітей в любові до своєї країни, в пам’яті до воїнів, які віддають своє життя на полі бою. Допоможіть створити прекрасний патріотичний простір для підростаючого покоління. Допоможіть завершити створення унікального шкільного дворику», – йдеться у повідомленні міськради.

Допомогти у створенні патріотичного куточку можна за реквізитами: 

Монобанк: 4441 1144 4833 4985, на ім’я Карпенко Тетяна Григорівна;

Приватбанк: 5168 7451 2896 2567, на ім’я Карпенко Олег Семенович.

Поділитись
Зараз читають