Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Ізмаїлі за вихідні правоохоронці викрили чотирьох чоловіків у зберіганні наркотиків

18 Грудня 2023 13:25
Олександра Сергєєва
В Ізмаїлі за вихідні правоохоронці викрили чотирьох чоловіків у зберіганні наркотиків

Цими вихідними поліцейські Ізмаїла затримали двох чоловіків з наркотиками: одного на вулиці Телеграфній, а іншого – на вулиці Запорізьких Козаків. Про це повідомили у патрульній поліції.

Так, правоохоронці звернули увагу на підозрілого пішохода, що рухався вулицею Запорізьких Козаків. Коли патрульні до нього підійшли, той почав помітно нервувати, тому було вирішено провести поверхневу перевірку, під час якої було виявлено речовини наркотичного походження.

Ще два випадки сталися на вулиці Телеграфній. Спочатку патрульні помітили двох чоловіків, що дуже занервували, щойно побачивши службове авто. Під час поверхневої перевірки у них виявили два зіп-пакети з білою кристалічною речовиною.

Пізніше на тому самому місці інспектори зупинили чоловіка для перевірки документів, однак той поводився дивно, тому патрульні провели огляд його речей. Під час перевірки було виявлено згорток із речовиною, яка назовні нагадує наркотик, який в народі іменується «сіль». 

На місця подій було викликано слідчо-оперативні групи для вилучення речовин на експертизу та встановлення всіх обставин справ.

Поділитись
Зараз читають