Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Ізмаїлі на капітальний ремонт 2,4 км доріг планують витратити понад 50 мільйонів

10 Серпня 2023 14:01
Олександра Сергєєва
В Ізмаїлі на капітальний ремонт 2,4 км доріг планують витратити понад 50 мільйонів

Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради оголосило тендер на капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів на двох вулицях міста. Так, планується повністю відремонтувати вулицю Східна (протяжністю 1.4 км) та ділянку дороги по вулиці Телеграфна – від вулиці Східна до вулиці Тиха (900 метрів дороги).

Стартова ціна лоту складає 51 337 387 грн, розмір мінімального кроку пониження ціни – 513 373,87 грн. Держава виділила на ремонт 36 мільйонів, а залишок (16 380 395) буде сплачуватися з місцевого бюджету.

Згідно з робочим проєктом, загальна  довжина  ділянки  ремонту складає 2300 метрів. Дорожнє полотно буде додатково укріплене, а його ширина складатиме 6,0-7,0 м (дві смуги руху). Загальна площа дорожнього покриття – 16511,6 м2.

Також буде укріплено узбіччя товщиною 100 мм, шириною 1,0 м з ущільнених залишків асфальтобетонного покриття, та облаштовано тротуари, яких зараз там зовсім немає. Їх планують зробити шириною 1,8 метри та укласти жовтою тротуарною плиткою. Загальна площа зроблених тротуарів – 57,6 м.

Зазначається, що необхідність проведення капітального ремонту вулиць Східна і Телеграфна викликана незадовільним станом дорожніх покриттів, оскільки ці автошляхи багато років не ремонтувалися. За цей час на полотні утворилися вибоїни, тріщини, просідання, а бордюрний камінь суттєво пошкодився.

Ремонт відбуватиметься без зміни положення вулиць в плані і технічних параметрів. Перевлаштування існуючих інженерних мереж і колодязів у зоні капітального ремонту не передбачається.

Оскільки централізовані мережі зливової каналізації у даному районі відсутні, водовідвід буде забезпечено за  рахунок  ухилу  поздовжнього та  поперечного  профілів  проїзної  частини,  з відведенням зливових вод  у зелену зону.

При проведенні капітального ремонту знесення дерев та цінних зелених насаджень не передбачається. Проектом вертикального планування забезпечується максимальне збереження в природному стані рельєфу місцевості та рослинності.

Поділитись
Зараз читають