Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Росіяни знищили одну з «буханок», яку передали на фронт лікарі з Ізмаїльщини (Фото)

30 Січня 2024 15:03
Ганна Ковальова
Росіяни знищили одну з «буханок», яку передали на фронт лікарі з Ізмаїльщини (Фото)

Автомобіль УАЗ, який подарувала Центральна районна лікарня Саф’янівської сільської ради, майже рік допомагав бійцям виконувати бойові завдання на Донецькому напрямку. Пройшовши разом із воїнами пекло Авдіївки, вона вирушила до Куп’янська, де її було знищено російською зброєю. Внаслідок влучання загинули й українські воїни, що знаходились у середині.

Про це повідомив генеральний директор Сафʼянівської лікарні, волонтер Олег Садковський. 

Волонтери, які з початку війни збирають кошти на автомобілі для фронту, постійно наголошують, що це витратний матеріал, адже їх підбивають частіше, ніж встигають закупати. Ця «буханка» – наочний доказ цих слів. 

20 березня 2023 року КНП “Центральна районна лікарня” передала цей автомобіль воїнам, а декілька днів тому надійшла звістка, що його знищено. Однак, треба усвідомити, що кожне фото знищеного автомобіля означає, що ймовірніше за все в ньому були люди, які в одну мить загинули. Кожен раз, коли російська ракета влучає в військову автівку, десь ридає мати, яка втратила сина, або дружина, яка стала вдовою. 

20 березня 2023 року під час передачі військовим автомобіля

Проте, кожному потрібно усвідомити, що ці автівки рятують багато життів. За десять місяців своєї служби «буханочка» вивезла з поля бою тисячі поранених. Тому лікарня невпинно продовжує збирати кошти на закупівлю нових автомобілів для фронту. 

Надіслати посильну допомогу можна за реквізитами: 

4402 7111 1397 7423;

4149 6293 4218 0171 (Макаров В’ячеслав);

Або на банку Монобанку

А цю пошкоджену автівку волонтери пропонують привезти до Ізмаїлу, щоб вона наочно показувала, якою ціною виборюється свобода та незалежність.

Цей «пам’ятник» буде нагадувати кожному, хто проходить повз, що перемога дається непосильним трудом та ціною багатьох життів, тому не можна зупинятися та потрібно допомагати армії та військовим. Навіть невеликий донат може врятувати багато людей, на кожного з яких чекають вдома рідні. 

Нагадаємо, Центральна районна лікарня з перших днів війни допомагає військовим медикаментами, гуманітаркою та автомобілями, яких вже придбано майже два десятки і будуть передаватися нові, аж до самої перемоги.

Поділитись
Зараз читають