Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Полотна для майбутньої Перемоги: в Ізмаїлі митці провели акцію для допомоги ЗСУ (Фото)

10 Жовтня 2023 17:27
Альона Колеснік
Полотна для майбутньої Перемоги: в Ізмаїлі митці провели акцію для допомоги ЗСУ (Фото)

Ізмаїльські художники провели на морвокзалі небувалу за щедрістю благодійну акцію – безпрограшну лотерею, лоти якої були представлені картинами місцевих живописців (близько 80%) та майстринь. Цей захід присвячений Дню художника України, а всі вторговані кошти спрямовано на потреби військових.

На благодійній акції побувала журналістка інтернет-видання “Махала”.

Ініціатором заходу виступила ГО «Спілка художників Ізмаїла» в особі Володимира Дудника та Тетяни Соколової – сімейного подружжя, яке через волонтерів багато допомагає українським захисникам. В організації та проведенні свята взяли участь також волонтери ГО «Ізмаїл для ЗСУ» та творчий колектив Обласного центру національних культур.

Програма заходу, що проходив у неділю на набережній, крім лотереї, включала також пленер художників, продаж картин, музичні номери, частування, приготовлене мариністом Сергієм Ушаковим. Новинкою для ізмаїльців став майстер-клас з гончарного мистецтва. Його проводив кераміст Генадій Тихонов, який приїхав із Шабо Білгород-Дністровського району. Був запланований ще аукціон з продажу двох картин, але шквальний вітер, що раптово налетів, поквапив організаторів і гостей свята – програму довелося скоротити.

Варто зазначити, що творчі люди Ізмаїла з радістю відгукнулися на пропозицію Володимира Дудника. Свої твори для лотереї передали понад 50 осіб – надійшло більш ніж 70 лотів. Володимир Миколайович із дружиною Тетяною Володимирівною провели величезну роботу з попереднього продажу лотерейних номерів. Вони телефонували, розсилали посилання, писали повідомлення своїм друзям та знайомим. Так за кілька днів було продано 70 номерів за ціною 300 грн. Загалом внесок від художників та прикладників становив 21 тисячу гривень. Ці кошти додалися до суми, яку волонтери ГО «Ізмаїл для ЗСУ» збирали на придбання автомобіля для евакуації поранених на Харківському напрямку. Зараз, завдяки участі патріотично налаштованих митців, на волонтерському рахунку є сума, необхідна для придбання авто.

Акція від ізмаїльських художників – яскравий приклад того, що сьогодні кожен своїми талантами та здібностями здатен допомагати нашим воїнам, крок за кроком наближати Перемогу.

Поділитись
Зараз читають