Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Житель Болградського району організував незаконну схему для “ухилянтів”

11 Листопада 2023 14:50
Ганна Ковальова
Житель Болградського району організував незаконну схему для “ухилянтів”

Житель Болградського району, вступивши у злочину змову з невстановленими наразі особами, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України за 5200 доларів. Про це повідомили в поліції Одеської області.

Разом зі спільниками мешканець Болградщини поширював серед знайомих інформацію щодо надання платних послуг з незаконного переправлення через державний кордон України чоловіків призовного віку, підшукував та вербував “ухилянтів”, які бажають виїхати до Республіки Молдови.

Спільники знайшли “клієнта” на Харківщині, якому запропонували свої послуги. Він передав зловмисникам завдаток у розмірі 1,5 тис. доларів, отримав першочергові настанови і прибув на Одещину, де на нього чекав з автомобілем організатор злочину.

Зустрівши чоловіка, болградець повинен був супроводжувати його до  сусідньої країни, оминаючи пункти пропуску, та роз’яснив алгоритм дій для вдалого перетину державного кордону. Втім, план зірвали правоохоронці та затримали зловмисника.

«Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з конфіскацією майна. Наразі правоохоронці встановлюють інших учасників даного злочину. Слідство триває», – прокоментував начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.

Поділитись
Зараз читають