Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Компанія, яка потрапила у скандал з розкраданням коштів, буде ремонтувати пошкоджений негодою Будинок культури у Василівській громаді

27 Лютого 2024 15:43
Олександра Сергєєва
Компанія, яка потрапила у скандал з розкраданням коштів, буде ремонтувати пошкоджений негодою Будинок культури у Василівській громаді

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Василівської сільської ради Болградського району провів закупівлю без використання електронної системи на капітальний ремонт Будинку культури, що розташований у селі Василівка на вулиці Миру, 108. Про це “Махала” дізналася з сайту Prozorro

Підрядником стало приватне підприємство “ВАСОЛЬБУДСТРОЙ”, яке працює на ринку майже сім років та спеціалізується на будівництві. 

Згідно з даними Youcontrol, компанія базується в Арцизькій громаді, а її власником є Кінєв Василь Георгійович. 

Зазначимо, ця компанія підозрюється у скандалі по розкраданню коштів на будівництві спортмайданчика у селі Криничне. Тиждень тому справу скерували до суду. 

Тож, саме ця компанія виступить підрядником зазначеного тендеру, загальна вартість якого складає 2 581 096 гривень. Платити підряднику будуть з резервного фонду місцевого бюджету. 

За ці кошти підрядник має розібрати старе покриття, провести роботи з улаштування пароізоляції та лат, провести монтаж нової покрівлі профільованого листа, улаштувати коньки, розжолобки, снігозатримувачі, жолоби та водостічні труби. 

Роботи мають бути завершені до 31 грудня 2024 року.

Нагадаємо, 26 – 27 листопада 2023 року Одеську область накрила негода, яка наробила багато лиха. Через надзвичайно потужні пориви вітру (25-30 м/с) у селах Мирнопілля, Кубей, Криничне, а також у місті Болград з дахів навчальних закладів зірвало покрівлю. А у селах Василівка та Теплиця без даху залишились Будинки культури.

У Криничному пошкодження виявились не дуже сильними, тож за два тижні діти вже пішли до школи. А дах, який зірвало у селі Мирнопілля, був зроблений лише за рік до негоди. 

Відновити дах на Будинку культури у селі Теплиця коштувало громаді понад два мільйони гривень. 

А ось початок ремонту у Василівській громаді затягнувся довше за всіх. Будинок культури доволі сильно постраждав: дах знесло разом із брусами балками кроквами обрищіткою та металопрофілем.

Коли стихія стихла, у громаді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василівської сільської ради під головуванням сільського голови Петра Бойчева. За підсумком зустрічі було вирішено розробити проєктно-кошторисну документацію, придбати будівельні матеріали та виконати ремонт за рахунок резервного фонду. 

Тривалий час збиралася відповідна документація та розроблявся кошторис, і ось вчора, 26 лютого, нарешті було проведено закупівлю. 

Поділитись
Зараз читають