Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Навчальні заклади Болградського району охоронятимуть офіцери безпеки

06 Січня 2024 10:00
Ганна Ковальова
Навчальні заклади Болградського району охоронятимуть офіцери безпеки

В Болградському районі розпочато реалізацію проєкту «офіцер безпеки в ЗЗСО». Цей проєкт є одним із ключових заходів з підвищення безпеки освітнього процесу в умовах сучасних викликів та загроз і має запрацювати у новому навчальному році з 1 вересня. Про це повідомляє пресслужба Болградської районної державної адміністрації.

З цього приводу в РДА пройшла зустріч місцевої влади з начальником Ізмаїльського районного управління поліції охорони в Одеській області Олександром Бажаком. Саме це відомство забезпечуватиме охорону 165 закладів освіти Ізмаїльського та Болградського районів.

“Під час наради був обговорений план дій щодо реалізації зазначеного проєкту на території Болградського району. На сьогоднішній день в рамках проєкту проводиться обстеження навчальних закладів району та розробляються алгоритми взаємодії між поліцією охорони та адміністрацією шкіл. До кінця січня комісії, які створені в громадах, планують завершити обстеження навчальних закладів та скласти відповідні акти”, – йдеться в повідомленні.

Олександр Бажак зазначив, що з 8 січня розпочинається конкурсний відбір кандидатів на дану посаду. Відбір кандидатів буде проведено серед діючих поліцейських та цивільних осіб. Відібрані кандидати пройдуть спеціалізоване навчання перед початком роботи. Також вже заплановано ряд заходів, спрямованих на підготовку кандидатів для забезпечення безпеки в навчальних закладах.

Голова Болградської РДА Михайло Шарафаненко, зауважив, що головам громад буде запропоновано долучитись до проведення конкурсного відбору та надати свої кандидатури на посаду «Офіцер безпеки в ЗЗСО».

“Повноваження офіцерів безпеки включатимуть в себе здійснення перепускного режиму, співпрацю з екстреними службами, реагування на правопорушення, затримання правопорушників та проведення профілактичних бесід з учнями”, – пояснили в РДА.

Поділитись
Зараз читають