Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В селі Виноградне відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна Дімітрова Івана 

28 Лютого 2024 15:56
Валерій Гайдаржи
В селі Виноградне відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна Дімітрова Івана 

Сьогодні в селі Виноградне Болградського району відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна-земляка Дімітрова Івана Івановича. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”

На початку заходу присутні вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання. Меморіальну дошку встановили на стіні місцевої школи за ініціативи голови союзу ветеранів учасників АТО Івана Бодлєва. На заході були присутні родичі воїна, учні 7-11 класів, мешканці села та представники влади району. Право відкрити дошку надали матері загиблого Василині Дімітровій та старості села Івану Михайлову. 

“На території школи ми встановили меморіальну дошку на честь нашого односельця Івана Димитрова, який навчався в цьому ліцеї. Іван був призваний на військову службу в березні 2023 року. З того часу став на захист цілісності України. Влітку 2023 року під час виконання одного з бойових завдань, на жаль, загинув. Сьогодні ми виконали свій обов’язок перед людиною, яка захищала нас та нашу країну, ми закарбували його ім’я в пам’яті” – поділився Іван Михайлов.

Поділитись
Зараз читають