Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В селі Городнє відзначили кращих працівників сільського господарства (Фото)

22 Листопада 2023 10:15
Валерій Гайдаржи
В селі Городнє відзначили кращих працівників сільського господарства (Фото)

В селі Городнє відзначили день працівників сільського господарства. Ввечері в будинку культури провели концерт, в якому взяли участь вокальні та танцювальні колективи сіл Городнє та Нові Трояни. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

“Бажаю мужньо та професійно тримати свій фронт, від якого залежить продовольча безпека кожної громади, області та країни загалом, дякую всім, хто забезпечує функціонування агропромислового комплексу та бажаю щедрих врожаїв, миру, вагомих здобутків у професійній сфері та добробуту родинам”– зазначив у вступному слові голова Городненської громади Микола Богоєв.

Головною подією свята стало вручення грамот та цінних подарунків працівникам сільського господарства. Їх отримали мешканці громади: Марина Іллівна Дончева, Килина Василівна Буюкли, Валентина Степанівна Міхнева, Ганна Георіївна Кожухар, Георгій Михайлович Коєв, Домникія Федорівна Терзі, Марія Савеліївна Недельчева, Олена Іванівна Бурукова, Марина Миколаївна Недельчева, Нуричемал Лукманівна Бугоєва, Микола Іванович Гоненко, Надія Василівна Пєткова, Іван Іванович Чепразов, Степан Іванович Недельчев, Іван Дмитрович Мінчев, Микола Панасович Коєв, Дмитро Петрович Алавацький, Віталій Віссаріонович Ганчев.

Зазначимо, професійне свято працівників сільського господарства встановлено згідно з Указом Президента №428/93 від 7 жовтня 1993 року. Починаючи з 1993 року в Україні щорічно у третю неділю листопада святкується день працівників сільського господарства. У 2023 році цей день припав на 19 листопада. 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо яка громада в Болградському районі зібрала найбільший врожай винограду, пізніх зернових та бобових культур.

Фото:  Городненська сільська рада

Поділитись
Зараз читають