Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Дві громади Болградського району отримали нові шкільні автобуси

30 Серпня 2023 10:15
Олександра Сергєєва
Дві громади Болградського району отримали нові шкільні автобуси

До Городненської та Теплицької громад вирушили новенькі шкільні автобуси марки «Еталон». Про це повідомили у Департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Новий шкільний автобус українського виробництва марки «Еталон» має екологічний клас “Євро-5” та повністю облаштований для перевезення дітей, у тому числі – для школярів з обмеженою здатністю до пересування. Його місткість –  26 місць для школярів, одне місце для водія та ще одне для особи, що супроводжує дітей.

Автобуси для громад були придбані шляхом співфінансування місцевого та обласного бюджетів. Вартість одного автобуса складає 2 950 000, з один мільйон виділявся з бюджету громади, а залишок покривав з обласний.

Автобуси до громад поступали партіями, а ОВА вже розподіляла їх між громадами. Нещодавно свій автобус отримала Болградська громада. Сьогоднішня передача автобусів стала третьою. Разом з Городненською та Теплицькою громадами автобуси отримали Андрієво-Іванівська, Великоплосківська, Новоборисівська, Степанівська, Савранська та Піщанська громади Одещини.

Поділитись
Зараз читають