Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Болградський районний суд отримав Диплом за ефективність роботи

28 Травня 2023 10:00
Тетяна Терзі
Болградський районний суд отримав Диплом за ефективність роботи

Болградський районний суд відвідали представники громадської організації «Спілка юристів Одеської області». Метою їх визиту в Болград стало вітання та нагородження колективу Дипломом за потрапляння до Рейтінгу ефективності судів Одеського регіону за 2022 рік.

«І почали саме з районних судів, які незважаючи на віддаленість від обласного центру, також заслуговують на позитивну увагу та підтримку ЗМІ та громадськості. Навіть мене зарядили особливою енергією», – повідомив голова правління громадської організації Олександр Рябець.

Він відзначив, що вперше відвідав Болградський суд, але був вражений тим, що люди там «горять роботою». На його думку, такий підхід до своєї справи «значною мірою підвищує довіру громадян до українського судочинства вцілому».

Олександр Рябець поспілкувався з головою суду Світланою Кодинцевою, суддями та співпрацівниками.

«Цифри ніколи не обманюють, а наш рейтинг будувався саме на математичних формулах. Я ніколи не міг подумати, що такі віддалені суди можуть потрапити в ТОП 3 кращих судів Одещини. Але після сьогоднішньої зустрічі я впевнений, що це цілком заслужено», – повідомив  Рябець.

Нагадаємо, інформаційне агентство «КонструктивNEWS» та ГО «Спілка юристів Одеської області» розробили спільний проєкт «Рейтинг ефективності судів Одеського регіону за 2022 рік», який висвітлює ефективність кожного суду першої інстанції регіону окремо в порівнянні з іншими судами. Болградський районний суд потрапив до трійки найкращих.

Фото з Фейсбук Олександра Рябець

Поділитись
Зараз читають