Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В дитячому садочку Болградської громади відремонтували їдальню (Фото)

15 Січня 2024 14:30
Ганна Ковальова
В дитячому садочку Болградської громади відремонтували їдальню (Фото)

В Болградській громаді в дошкільному навчальному закладі №8 “Усмішка” відремонтували харчоблок. Про це повідомили у дитячому садочку.

“12 січня керівництво закладу презентувало оновлений харчоблок, та показало результати виконаної роботи. Завдяки Болградській міській раді та відділу освіти приміщення повністю відремонтували, придбали й встановили нову вентиляцію, електричне обладнання”, – розповіла музичний керівник дитячого садочку Тетяна Кара.

Новий харчоблок поділений на чотири зони: сирої продукції, готової продукції, видачі страв, миття рук – що відповідає санітарно-епідеміологічним нормам і вимогам. По всьому приміщенню харчоблоку виклали нову плитку на підлогу та стіни. Оновили стелю. Замінили двері та вікно.

“Харчоблок виглядає зовсім по-іншому. Люди, які тут працюють задоволені. Але головне – це безпека та якість харчування. Адже, що може бути дорожче здоров’я дітей”, – зазначила Тетяна Кара.

Згідно з тендерною документацією, на ремонт харчоблока було витрачено 376 тисяч гривень. Фінансування відбувалося за рахунок місцевого бюджету.

Підрядником виступив місцевий підприємець Радов Костянтин Ілліч. Його компанія працює на ринку понад 6 років та спеціалізується на виготовленні виробів для будівництва.

Загалом на проведення робіт підряднику знадобилося трохи більше ніж місяць. 

Поділитись
Зараз читають