Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болграді вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні (Фото) 

20 Лютого 2024 10:27
Софія Чебан
В Болграді вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні (Фото) 

20 лютого на центральній площі міста Болград вшанували світлу пам’ять, громадянську відвагу, свідомість і силу духу Героїв Небесної сотні. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Десять років тому в Києві сталися трагічні події Революції Гідності. Саме цими днями в центрі нашої столиці загинула найбільша кількість учасників тримісячних протестів – понад 100 людей.

Тематичний захід до Дня вшанування Героїв Небесної сотні розпочався з хвилини мовчання та державного гімну.  Після гімну на площі пролунала пісня “Не спи моя рідна земля” Сергія Фоменко у виконанні артистів комунального закладу “Центр культури та дозвілля” Володимира Стаматі-Грубіян та Бориса Луценко. Зразковий ансамбль танцю «Натхнення» під керівництвом хореографа Вікторії Алавацької доповнив виступ артистів танцювальною постановкою. 

Завершився захід покладанням квітів до Меморіалу Слави.

Нагадаємо, День Герої Небесної сотні відзначається в Україні щороку 20 лютого згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Цього року – десята річниця з тих трагічних подій.

Поділитись
Зараз читають