Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болграді відбудеться театральний фестиваль: стала відома точна дата

05 Серпня 2023 13:30
Ганна Ковальова
В Болграді відбудеться театральний фестиваль: стала відома точна дата

В жовтні в Болграді відбудеться Міжнародний театральний фестиваль «БОЛГРАД ФЕСТ – 2023». Про це повідомили в пресслужбі міськради.

Організатором фестивалю виступає Болградська міська рада за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Болгарія за програмою «Болгарська допомога задля розвитку».

“Метою фестивалю є популяризація та активація аматорського театрального руху, сприяння подальшому їх  розвитку, залучення до активної участі у мистецькому житті; презентація культурно-мистецького і туристичного потенціалу міста Болград та Болградської територіальної громади” – зазначили в міській раді.

Відомо, що фестиваль відбудеться 21 жовтня в місті Болград. До участі запрошуються аматорські театральні колективи або студії з усієї України та будь-яких інших країн. Вікових обмежень акторів та осіб, які беруть участь в постановках чи їх підготовці, немає. Офіційними мовами фестивалю будуть українська та болгарська.

Щоб взяти участь в масштабній події, театрали повинні надіслати заявку на електрону адресу оргкомітету не пізніше ніж за сорок п’ять днів до початку проведення Фестивалю. Більше подробиць для учасників фестивалю можна знайти на сайті Болградської міської ради.

Поділитись
Зараз читають