Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Болградська міська рада виділила 10 млн грн Службі автомобільних доріг: що будуть ремонтувати?

12 Червня 2023 12:17
Тетяна Терзі
Болградська міська рада виділила 10 млн грн Службі автомобільних доріг: що будуть ремонтувати?

Болградська міська рада виділила з бюджету громади субвенцію обласному бюджету Одеської  області для Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг» у сумі 10 млн грн.

Відповідне рішення прийнято на сесії міської ради, яке відбулося 9 червня. Субвенцію направлять на співфінансування поточного дрібного ремонту аварійного відновлення автомобільної дороги загального користування місцевого значення Виноградівка-Котловина-Нагірне-Орлівка-/М-15.

Мова йде в першу чергу про відновлення ділянки дороги, яка зараз перебуває в жахливому стані і дуже небезпечна – це підйом від села Виноградівка в бік села Владичень.

Ремонт дороги відбудеться в межах виконання Програми соціального-економічного та культурного розвитку Болградської територіальної громади на 2023 рік, в яку на сесії внесли відповідні зміни.

Щодо незадовільного стану дороги Виноградівка-Владичень, особливо підйому від села Виноградівка, в Болградську міську раду неодноразово надходили колективні звернення від мешканців сіл. Проблема не вирішувалася роками.  

Сьогодні ділянка з підйомом в критичному стані. Автомобілісти проклали поряд зі зруйнованим дорожнім полотном альтернативну ґрунтову дорогу, але вона проходить по краю глибокого яру. При незадовільних погодних умовах їхати тут буде край небезпечно. Як і стан самої дороги між селами Виноградівка і Владичень  значно ускладнює проїзд мешканців Владичені до центру громади, до отримання медичних і адміністративних послуг.

Нагадаємо, нещодавно Болград з робочим візитом відвідав заступник начальника служби відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області Ігор Красноруцький, щоб спланувати проведення ямкового ремонту доріг територіального значення Т-16-31 (Болград – Ізмаїл) та Т-06-06 КПП «Виноградівка» – Болград – /М-15/.

Тоді на нараді з головами Городненської, Болградської, Кубейської, Криничненської та Василівської територіальних громад обговорювалося питання спільних зусиль з ямкового ремонту доріг. Голів громад закликали співфінансувати ямковий ремонт доріг з місцевого бюджету. Як бачимо, процес співфінансування розпочався. Сподіваємось, що і ремонт дороги розпочнеться в 2023 році. Інакше мешканці села Владичень можуть опинитися відрізаними від Болграду  взагалі.

В листопаді 2022 року інтернет-видання “Махала” писало, що дорога між селами Владичень та Виноградівка роками знаходиться в аварійному стані.

Поділитись
Зараз читають