Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканці Арциза виступили проти закриття сервісного центру МВС в громаді

16 Грудня 2023 14:47
Ганна Ковальова
Мешканці Арциза виступили проти закриття сервісного центру МВС в громаді

Депутати Арцизької міської ради під час чергового засідання затвердили звернення до Кабінету Міністрів України, Одеської ОВА, Міністерства внутрішніх справ України, Головного сервісного центру МВС щодо відновлення надання послуг територіальним сервісним центром МВС № 5145.

Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Зазначимо, 12 грудня Сервісний центр МВС в Одеській області повідомив про припинення роботи МВС №5145, який розташований у місті Арциз на вулиці Бондарева, 27.

Припинення роботи сервісного центру в місті Арциз відбулося через організаційні штатні зміни, які до нас надійшли в наказі Міністерства внутрішніх справ.”- пояснила інтернет-виданню “Махала” головна спеціалістка зі зв’язків із громадськістю Сервісного центру МВС в Одеській області Олена Яковчук.

Місцевих мешканців обурив факт закриття сервісного центру, адже найближчі відтепер опинилися в ста, а то й більше, кілометрах: в Болграді, Ізмаїлі та Білгороді-Дністровському.

Депутати відреагували на настрої населення громади та у зверненні зазначили, що “зупинка роботи зазначеного сервісного центру суттєво позначилася на наданні послуг громадянам та спричинила незручності для мешканців не лише Арцизької міської територіальної громади, але й суміжних територіальних громад, включаючи Тарутинську, Павлівську, Теплицьку, Саратську та Татарбунарську громади, що підкреслює його важливість для великої кількості мешканців”.

У зверненні зазначено, що призупинення роботи сервісного центру МВС може вплинути на соціально-економічний розвиток регіону, оскільки воно обмежує доступ громадян до важливих адміністративних ресурсів. 

Депутати Арцизької міської ради закликали адресатів звернення вжити всіх необхідних заходів для відновлення роботи сервісного центру.

Поділитись
Зараз читають