Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Арцизька лікарня отримала нове сучасне обладнання

01 Вересня 2023 13:28
Ганна Ковальова
Арцизька лікарня отримала нове сучасне обладнання

Арцизька центральна опорна лікарня отримала нове сучасне обладнання для гінекологічного відділення. Про це повідомив очільник Арцизької громади Сергій Парпуланський.

Нове медичне обладнання громада отримала в межах співробітництва з німецькою компанією-виконавцем Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) у рамках Програми ЄС «Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України».

Меценати передали медичному закладу високочастотний електрохірургічний апарат. Він призначений для різання та коагуляції м’яких тканин і судин з використанням струму високої частоти в середовищі без анестетики при проведенні операцій в умовах лікарень та клінік.

Нагадаємо, нещодавно Арцизька лікарня отримала рефрижераторну центрифугу для обробки донорської крові та промислову пральну машинку. Нове обладнання куплене на гроші місцевого бюджету. Окрім цього в березні представники міжнародного благодійного фонду “AICM” Україна-Франція передали лікарні допомогу на загальну суму понад 3 млн грн. Розхідні медичні засоби, хірургічний інструментарій, діагностичне обладнання, шовний та перев’язувальний матеріал 

Поділитись
Зараз читають