Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В одному з сіл Білгород-Дністровського району побудують шкільне укриття вартістю майже 11 мільйонів гривень

11 Березня 2024 09:45
Олександра Сергєєва
В одному з сіл Білгород-Дністровського району побудують шкільне укриття вартістю майже 11 мільйонів гривень

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської ОВА провів тендер на будівництво споруди цивільного захисту для Приморської гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою Сергіївської селищної ради, що знаходиться у селі Приморське. Про це “Махала” дізналася з сайту Prozorro.

За перемогу у тендері боролися дві компанії: ТОВ “Міські технології” запропонувала ціну 12 459 044,65, а ТОВ “Виробничо-будівельна фірма “Олександр” майже на два мільйони менше – 10 984 713,64 гривень.

Наразі тендер знаходиться у стадії кваліфікації переможця, тому, у разі, якщо із документами підрядника все добре, то переможцем можна вважати фірму “Олександр”. 

Згідно з даними Youcontrol, компанія працює на ринку понад 33 роки. Вона спеціалізується на будівництві житлових та нежитлових приміщень, а її головний офіс знаходиться у місті Одеса. 

За майже 11 мільйонів підрядник має побудувати укриття “з нуля”: вирити котлован, залити фундамент, побудувати споруду, укріплену залізобетонними колонами, зробити вентиляційні шахти, провести гідроізоляцію підлоги, стелі та стін, зробити електрику, водопостачання та водовідведення.

Серед внутрішніх робіт буде проведено улаштування підлоги та стін керамічною плиткою, встановлення дверей та вікон з металопластику, а також оздоблення приміщення меблями: 5 стільців, 11 лавок, 12 нар, 9 стійок для одягу та 4 стелажі.  

Також буде облаштовано туалетну кімнату з п’ятьма унітазами та трьома умивальниками.

Для забезпечення приміщення світлом буде придбано потужний генератор.

Роботи мають бути виконаними до 31 серпня 2024 року. Фінансування відбуватиметься за рахунок обласного бюджету. 

Поділитись
Зараз читають