Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У Білгороді-Дністровському чоловік намагався підкупити муніципальну варту, а коли не вдалося – “стрибнув” під колеса їх авто

У Білгороді-Дністровському чоловік намагався підкупити муніципальну варту, а коли не вдалося – “стрибнув” під колеса їх авто

Місцевий мешканець незаконно побудував на території міста гаражі, а щоб його самобудови не демонтували – пішов пропонувати гроші працівникам муніципальної варти. Про це повідомили у пресслужбі варти. 

Чоловік звернувся до працівників муніципальної варти з пропозицією заплатити їм за те, що вони при моніторингу міста не будуть звертати уваги на самочинно збудовані гаражі, але отримав відмову і вирішив помститися. 

Він придумав, на його думку, геніальний план – звинуватив муніципалів у тому, що водій на службовому автомобілі, нібито, здійснив наїзд на нього та його сина та поїхав з місця події, після чого звернувся до поліції про нібито скоєне ДТП та численні забої. Інформацію про те, що його збили, чоловік почав розповсюджувати по місцевих пабліках, чим шантажував муніципалів.

Завдяки перевірці поліцією фактів про нібито скоєне ДТП та знятих з камер спостережень відео, горе-заявника було викрито в дачі свідомо неправдивих свідчень.

Після того, як працівниками поліції було встановлено, що даний громадянин ввів в оману працівників поліції, вже відносного нього будуть проводитися відповідні слідчі дії за хибне повідомлення про вчинення злочину.

До того ж інсценуючи дорожньо-транспортну пригоду та грубо порушуючи правила дорожнього руху, цей горе-батько наражав на небезпеку й свого малолітнього сина, який в той момент перебував поряд з ним.

Тепер, коли усі обставини було встановлено, чоловіка буде притягнуто до відповідальності. Що стане з його гаражами, поки невідомо. 

Поділитись
Зараз читають