Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В селі Татарбунарської громади відкрили Алею Слави: на війні загинули троє земляків

11 Травня 2024 13:03
Ганна Ковальова
В селі Татарбунарської громади відкрили Алею Слави: на війні загинули троє земляків

В селі Нерушай Татарбунарської громади Білгород-Дністровського району відкрили Алею Слави в памʼять про полеглих на війні воїнів-земляків. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала” з посиланням на Нерушайський Будинок культури.

Офіційне відкриття відбулося у пʼятницю, 10 травня. Алея Слави розташувалася поблизу місцевого храму, неподалік від памʼятника землякам, які загинули під час Другої світової війни.

Станом на сьогодні кровопролитна війна за незалежність України забрала життя трьох захисників-уродженців або жителів села Нерушай: 27-річного Кобзаря Олександра Геннадійовича, 32-річного Савченко Івана Леонтійовича та 29-річного Додона Святослава Дмитровича, чиїм іменем названа одна з вулиць в рідному селі.

На церемонії відкриття були присутні місцева влада та рідні загиблих воїнів, а також небайдужі земляки та школярі. Право зняти державний прапор з портретів воїнів було надано їхнім рідним. Після цього усі присутні поклали квіти до портретів воїнів.

“Ця Алея стане місцем світлих спогадів та вічної вдячності тим, хто загинув за нас. Ми зобовʼязані пам’ятати і берегти у своєму серці світлий образ людей, які своїми грудьми прикривали рідну землю, які відмовились від щасливого, спокійного життя у тилу і пішли на передову, які відали за наше мирне життя найцінніше, що у них було – життя…” – зазначила директорка Нерушайського Будинку культури Інна Кожухар.

Поділитись
Зараз читають