Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Підробив у документах дату народження повнолітнього сина, щоб виїхати за кордон: мешканець Саратської громади постав перед судом

10 Березня 2024 17:04
Олександра Сергєєва
Підробив у документах дату народження повнолітнього сина, щоб виїхати за кордон: мешканець Саратської громади постав перед судом

Тарутинський районний суд Одеської області визнав чоловіка винним у підробленні офіційного документа та спробі ним скористатися на кордоні та призначив йому покарання у вигляді штрафу. Про це повідомляє “Махала” з посиланням на судовий реєстр. 

У грудні 2023 року чоловік, маючи двох неповнолітніх дітей, один з яких інвалід дитинства, та сина, якому тільки-но виповнилося вісімнадцять років, вирішив підробити у посвідченні батьків багатодітної сім’ї, яке було видано 23.06.2023 Петропавлівською сільською радою Білгород-Дністровського району, рік народження сина з 2005 на 2006.

На початку січня він із цим посвідченням вирушив до Болградського району і здійснив спробу перетнути кордон через КПП «Лісне – Сеіць». Охоронці кордону під час перевірки даних виявили їх неправдивість та викликали поліцію, яка відкрила проти чоловіка одразу дві справи: за підроблення документів та спробу ними скористатися. 

Під час судового засідання чоловік визнав свою провину та розкаявся.

Суд визнав чоловіка винним за обома статтями. За підроблення суд призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень, а за використання – штраф у розмірі 5100 гривень. 

Проте, за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання – 5100 гривень штрафу.  

Поділитись
Зараз читають