Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Юні спортсмени з Білгорода-Дністровського стали чемпіонами України зі спортивної акробатики

21 Листопада 2023 14:50
Олександра Сергєєва

Сьогодні, 21 листопада, завершився чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юнаків та юніорів, що проходив у Львові. Протягом 4 днів 237 спортсменів з 10 регіонів України демонстрували свої спортивні навички та боролися за нагороди. 13 акробатів з Білгород-Дністровської ДЮСШ гідно виступили на чемпіонаті, та привезли із собою призові медалі та найвищу нагороду – кубок чемпіонів. Про це повідомили у Білгород-Дністровській міській раді.

Так, у віковій категорії «Юнаки» пара Іванна Ковзун і Анна Мирза та пара Кирило Холостенко і Каріна Смертенюк вибороли срібло, а Антон Карбач і Герман Кравченко здобули «бронзу».

У віковій категорії «Юніори» боротьба була запеклішою, однак Єлизаветі Ходос, Яні Сочаліній та Орині Рибальчук вдалося посісти 2 місце.

Жіноча пара Амалія Гарібян і Анастасія Гаврилуца показали найкращий результат змагань та вибороли золото, ставши чемпіонками України зі спортивної акробатики.

Жіноча пара Вікторія Ломаченко і Дар’я Галицька трошки не дотягнули до перемоги та посіли 5 місце, однак у них все ще попереду.

Вітаємо талановитих спортсменів. Бажаємо вдалих виступів та феєричних перемог!