Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Суддю з Білгород-Дністровського, який налагодив схему для ухилянтів, взяли під варту

12 Січня 2024 13:22
Ганна Ковальова
Суддю з Білгород-Дністровського, який налагодив схему для ухилянтів, взяли під варту

Сьогодні Вища рада правосуддя провела засідання, під час якого підтримала утримання під вартою судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Олександра Олександровича Боярського. Про це “Махала” дізналася з рішення ради.

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 13 членів Ради: Г.Усик, Т.Бондаренко, С.Бурлаков, О.Кандзюба, О.Кваша, О.Ковбій, А.Котелевець, Р.Маселко, О.Мельник,  І.Плахтій, О.Попікова, В.Саліхов, О.Сасевич. Всі вони задовольнили подання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександра Клименка про надання згоди на утримання під вартою Олександра Боярського.

Нагадаємо, суддя Білгород-Дністровського міськрайонного суду звинувачується у прийнятті рішень, які фіктивно визначали місце проживання неповнолітніх дітей за чоловіками. Тобто після розлучення батько ставав єдиним опікуном у неповнолітньої дитини. Це давало право призовникам ухилитися від мобілізації, а також виїхати за кордон. 

Продавати «квитки від мобілізації» Олександр Боярський почав майже з початку повномасштабного вторгнення – у квітні 2022 року. Вартість такого рішення складала 3,5 тисячі доларів з кожного ухилянта. За цей період було оформлено понад 1000 рішень на користь військовозобов’язаних.

Поділитись
Зараз читають