Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Матері загиблого захисника з Білгород-Дністровського району вручили державну нагороду (Фото)

12 Січня 2024 16:00
Ганна Ковальова
Матері загиблого захисника з Білгород-Дністровського району вручили державну нагороду (Фото)

Сьогодні в Білгород-Дністровській райдержадміністрації відбулось вручення ордену “За мужність” III ступеня (посмертно) матері загиблого військовослужбовця Карпляка Олександра Васильовича – Нелі Дмитрівні Токмак. Про це повідомили в пресслужбі РДА.

Указ про присвоєння нагороди старшому солдату Карплякуза особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, президент України Володимир Зеленський підписав 18 липня 2023 року.

Олександр Карпляк був призваний до лав Збройних сил України 12 жовтня 2022 року і проходив службу у третьому десантно-штурмовому батальйоні на посаді навідника. Свій останній бій він прийняв 11 квітня 2023 року під час бойового зіткнення з переважаючими силами противника в районі населеного пункту Мар’янка, Донецької області. До свого 25-го дня народження Олександр не дожив лише місяць.

Орден сина Нелі Дмитрівні передали голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь Самокиш та начальник відділення морально-психологічного забезпечення Білгород-Дністровського РТЦК та СП полковник Костянтин Копитов.

Поділитись
Зараз читають