Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Працівники культури та майстри народної творчості Болградської громади відзначили своє професійне свято концертом (Фоторепортаж)

14 Листопада 2023 14:04
Софія Чебан
Працівники культури та майстри народної творчості Болградської громади відзначили своє професійне свято концертом (Фоторепортаж)

Кожного року працівники культури та майстри народної творчості відзначають своє професійне свято дев’ятого листопада. Вперше з початку повномасштабного вторгнення в Болграді пройшов урочистий концерт присвячений культурним працівникам Болградської громади. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Святковий концерт розпочався з музичного виступу  “Ми культурна нація” виконавчого колективу “Центру культури та дозвілля” та зразкового ансамблю танцю ”Натхнення” (кер. Вікторія Алавацька).

“На нашу долю сьогодні випало непросте завдання: зберігати та зміцнювати культуру нашої неньки України у такі історичні переломні часи в боротьбі за волю, за свободу і мирне життя. І скільки б ворог не намагався знищити нашу праведну націю, йому це ніколи не вдасться, бо ми завжди повертаємося в наших віршах, в піснях, в музиці… Кожен з нас воює на своєму фронті і ми не маємо права забувати про тих, хто щодня ризикуючи власним життям виборює наш спокійний сон та мирне майбутнє для наших дітей”, – звернулася до глядачів ведуча заходу Тетяна Жужукова.

Після музичного відкриття концерту всі присутні схилили голови та вшанували хвилиною мовчання памʼять всіх, хто загинув від рук Російської Федерації.

Зі сцени прозвучали слова привітання та подяки від голови Болградської міської ради Сергія Димитрієва. 

“Культура та мистецтво – найбільші скарби для кожної держави, які ви не тільки зберігаєте, а й збагачуєте. Ваша праця завжди видна, ви даруєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків нашої культури, бачите в ній найкраще й найцінніше. Дякуємо вам за працю на користь нашої України”, – зазначив Сергій Димитрієв.

До привітання також приєдналася начальниця відділу культури, туризму, молоді та спорту Болградської міської ради Жанна Сусліна. 

“Ми довго чекали на це свято, такого заходу, з моменту децентралізації, ще не було для працівників культури, тому вітаю всіх з цим святом. Прийміть щирі вітання, нам випала нелегка місія, в умовах воєнного стану формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві та в нашій громаді. Ми цінуємо внесок працівників культури та майстрів народної творчості у розвиток культури рідного краю, вміння втілювати безцінні духовні скарби нашого народу, зберегти нашу матеріальну і нематеріальну спадщину. Дякуємо!” – підкреслила у своїй промові Жанна Сусліна.

Жанна Cусліна нагороджує працівників культури Галину Бірюкову та Володимира Стаматі – Грубіяна.

В урочистому концерті з танцювальними, вокальними та театральними номерами  також взяли участь: театральна студія “ОнгЪл” з постановами “Прибиральниця” (реж. Наталя Волошина) та “Один день з життя Центру культури та дозвілля”(реж. Серафим Савченко), колектив “Забава” з села Владичень (кер.Наталя Кавальжик), зразковий ансамбль танцю ”Натхнення” (кер. Вікторія Алавацька), народний фольклорний колектив “Радість” з села Залізничне (кер. Галина Бірюкова), тріо  “Консонанс” (Болградський центр культури та дозвілля), хореографічний колектив “Киврак оюн” з села Виноградівка (кер. Аліна Чапкин).

Під час заходу усіх працівників культури та майстрів народної творчості нагородили грамотами та подяками від Болградської міської та районної рад, Болградської РВА та КЗ “Центр культури та дозвілля”.

Постанова “Прибиральниця” (реж. Наталя Волошина)
Народний фольклорний колектив “Радість” з села Залізничне (кер. Галина Бірюкова)
Нагородження працівників культури
Зразковий ансамбль танцю ”Натхнення” (кер. Вікторія Алавацька)
Зразковий ансамбль танцю ”Натхнення” (кер. Вікторія Алавацька)
Постанова “Один день з життя Центру культури та дозвілля”(реж. Серафим Савченко)
Постанова “Один день з життя Центру культури та дозвілля”(реж. Серафим Савченко)
Постанова “Один день з життя Центру культури та дозвілля”(реж. Серафим Савченко)
Хореографічний колектив “Киврак оюн” з села Виноградівка (кер. Аліна Чапкин)
Хореографічний колектив “Киврак оюн” з села Виноградівка (кер. Аліна Чапкин)
Колектив “Забава” з села Владичень (кер.Наталя Кавальжик)
Тріо  “Консонанс” (Болградський центр культури та дозвілля)
Поділитись
Зараз читають