Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Зооволонтери Болграда оголосили збір коштів на стерилізацію бездомних тварин: як долучитись?

24 Грудня 2023 17:00
Ганна Ковальова
Зооволонтери Болграда оголосили збір коштів на стерилізацію бездомних тварин: як долучитись?

В Болграді за ініціативи журналістів газети «Дружба» та інтернет-видання «Махала» реалізується проєкт «Притулок для тварин в Болграді: від обговорення до дій». В рамках цього проєкту зооволонтери міста обʼєдналися, аби спільними зусиллями вирішити проблему великої кількості безхатніх тварин в місті.

Через те, що державна ветеринарна клініка переважно робить евтаназію, і лише малу кількість операцій зі стерилізації, зоозахисники міста вирішили розпочати процес стерилізації бездомних тварин окремо від КП “Горводоканал”.

Співпрацювати з волонтерами погодилась лікар-ветеринар приватної практики Крістіна Поляк. Вона робитиме операції безкоштовно, гроші потрібні тільки на медичні препарати.

“Це фактично альтернативна робота з врегулювання чисельності тварин, яку в місті будуть проводити активісти. Ми вже зробили перші кроки, й закупили кліпси для стерилізованих тварин. Окрім цього Крістіна Поляк відкрила спеціальну банківську картку для збору коштів. Навіть невелика сума може допомогти вирішити проблему”, – зазначила головна редакторка інтернет-видання “Махала” та газети “Дружба” Тетяна Терзі.

Вона повідомила, що до лікарки тварин на стерилізацію будуть доставляти самі волонтери. Під час останньої зустрічі зооволонтерів та директора КП “Горводоканал” Анатолія Ільченко, про яку наше видання розповідало раніше, керівник підприємства завірив, що у випадку, коли потрібна буде допомога служби відлову, ловці тварин співпрацюватимуть з волонтерами.

Допомогти тваринам в місті Болград можна за реквізитами:

Картка на імʼя Крістіни Поляк: 5168 7451 5263 8653.

“Долучайтесь, якщо ви хочете допомогти тваринам і зменшити популяцію безхатніх собак. Мова йде про те, щоб не просто очистити місто від собак, а зробити це цивілізовано і гуманно”, – закликала Тетяна Терзі.


Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст  є виключною відповідальністю районної газети «Дружба» і інтернет-видання «Махала» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу

Поділитись
Зараз читають