Прикордонника Івана та прикордонницю Катерину поєднало кохання одне до одного та любов до України. А ще вони обоє обожнюють собак.


У неї – джек-рассел-терєр Келвін, а у нього – німецька вівчарка Дзюдзь.


Іван та Катерина познайомилися в автобусі, коли їхали на Львівщину навчатися на кінологів.


Пара родом з Одеської області, він з Болградського, а вона з Ізмаїльського районів.

Після підписання контракту на військову службу в Ізмаїльському загоні, їх відправили у західний регіон на навчання, де вони знаходились, коли росія почала повномасштабне вторгнення.З початком війни молодята зблизились. Буквально скрізь були разом – переживали повітряні тривоги, шикувались, тренували собак…


Коли Іван відправився на посилення однієї з ділянок, де на той час активізувалися ворожі сили, серце Катерини забилося з особливою тривогою. Так хвилюються лише за найрідніших. Під час вимушеної розлуки вони зрозуміли, що створені одне для одного. І, як тільки з’явилася нагода, Іван зробив Катерині пропозицію та почув у відповідь омріяне – «Так!».


Молодята побралися та зареєстрували шлюб у Львівському міському відділі реєстрації актів цивільного стану. Тепер вони знову разом тренуватимуть Келвіна і Дзюдзя, але вже як чоловік і дружина.


Вітаємо молоде подружжя, бажаємо молодятам успішної долі у мирній, квітучій країні – Україні, вдалої кар’єри та сімейного благополуччя!

Джерело: Ізмаїльський прикордонний загін