Благодійний ярмарок щодо збору коштів для надання допомоги родинам важко хворих дітей Білгорода-Дністровського пройшов 30 січня в Білгород-Дністровському в сквері, що розташований біля торгівельного центру «Білий парус». Про це розповідає міська рада.

Акція організована за ініціативи громадської організації «Відчувати серцем», яку очолює Тетяна Вижга, разом з волонтером Олександром Отяном та громадськими активістами. Не зважаючи на не дуже сприятливі погодні умови, люди прийшли, щоб підтримати дітей.

Мешканці Білгорода-Дністровського та громад району мали змогу придбати сувеніри, зроблені руками дітей та батьків, які входять до ГО «Відчувати серцем», посмакувати смаколиками, які приготовлені Олександром Отяном, надати благодійну допомогу, а також послухати музичні номери від учасників творчого клубу «Таланти нашого краю» під керівництвом Валерія Цуркана – Заслуженого діяча культури України та Республіки Польща, Заслуженого артиста естрадного мистецтва України, Почесного громадянина Білгорода-Дністровського.

 «Це не перша благодійна акція на допомогу тяжко хворим дітям міста та їх родинам, що організована громадською організацією «Відчувати серцем». Я щиро вдячний голові організації Тетяні Вижга, її активістам, за їх громадянську позицію, за щирість, ініціативність і сердечність в цій важкій, та вкрай необхідній роботі. Зі свого боку міська влада й надалі буде підтримувати всі їх плани та соціальні проєкти», –

відмітив міський голова Віталій Граждан.

Фото з соцмережі