Інтернет-видання Бессарабії

В селі Табаки Болградської громади в мальовничому місці облаштовують зону відпочинку (відео)

14 Квітня 2023 10:09
Тетяна Манолова
В селі Табаки Болградської громади в мальовничому місці облаштовують зону відпочинку (відео)

Бір у селі Табаки є найпопулярнішим місцем відпочинку серед місцевих жителів. Сюди приходять за красивими видами,  джерельною водою, чистим повітрям завдяки хвойним деревам. За цим у бір навідалися і журналісти “Махали” та побачили, що там облаштовується зона відпочинку.

Сусідство раніше встановленому саморобному столу та стільцям, де зазвичай розташовувалися відпочивальники, тепер складає нова альтанка з місцями для сидіння та дерев’яна гойдалка.

Як виявилося, ініціатором облаштування цієї зони є жителька села Табаки Алла Бужилова. Жінка ще до ковідних часів виношувала ідею створити в лісі комфортний простір для відпочинку. 

“В мене виникали думки, що чомусь люди їздять далеко у санаторії, до джерел, а поруч із собою не бачать красу. В Табаках є унікальне середовище, чому б тут не створити щось подібне та приділяти відпочинку більше часу?”, – ділиться роздумами Алла Іванівна.

Жінці реалізувати жінці ідею допомагає родина, друзі, знайомі, односельці, які так само прагнуть, щоб в селі Табаки було місце, де людина об’єднається з природою. 

В планах активістів встановити біля альтанки мангал, збудувати ігрову зону дітлахам, а саме: пісочницю та окремі стільці для них. Односельці допомагають матеріально та відгукуються на фізичні роботи. Наразі в планах закупівля заліза для майбутнього мангалу та фарбування дерев’яних конструкцій.  Робота над зоною відпочинку – це свого роду терапія. Коли країна перебуває у постійній напрузі, потрібно знаходити сили, а в цьому чи не найкраще допомагає відпочинок.

“Моєю метою було надихнути гостей села, місцевих жителів. Аби було місце, де людина могла б возз’єднатися з природою, підбадьоритися. Адже тут надзвичайно гарно, чисте повітря корисно впливає на здоров’я, ми маємо цінувати те, що дала нам природа”, – каже Алла Бужилова.

Своїх ресурсів вона не рахує, бо добро не вимірюється, таким прикладом тільки можна заразитися. Чим більше буде однодумців у Алли Іванівни, тим красивішою стане ця зона.

Окрім облаштування бору в планах у жінки й озеленення села Табаки. Вона хоче запровадити конкурс на найкращу прибудинкову територію, аби стимулювати місцевих жителів збільшити насадження.

Отож продовження цієї історії буде. Слідкуйте за нашими публікаціями.

Тетяна Манолова

Поділитись
Зараз читають