Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В селі Олександрівка відбувся благодійний ярмарок (Фото)

14 Листопада 2023 12:41
Валерій Гайдаржи
В селі Олександрівка відбувся благодійний ярмарок (Фото)

В селі Олександрівка Городненської громади Болградського району біля будинку культури відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив староста села Петро Драганов.

Активну участь в підготовці та продажі взяли учні Олександрівського ліцею. На прилавках діти представили різні смаколики, пироги, домашнє печиво, млинці, трубочки та національні страви. Окрім цього в продажі були й різноманітні хенд-мейд вироби: картини, сувеніри, прикраси та одяг.

В нас громаді проводяться різні акції задля допомоги ЗСУ, ми теж вирішили приєднатися до цієї акції. Спочатку ми в суботу провели концерт, де встановили місця для збору донатів. Після чого вчора вчителі та учні Олександрівського ліцею організували ярмарку, де представили різні вироби, зроблені своїми руками. Дітям дуже сподобалося брати участь у ярмарку, вони виявили бажання продовжити подібні заходи, тому надалі ми так само ще плануємо проводити різноманітні активності на підтримку ЗСУ. Дякую усім”-  розповів інтернет-виданню “Махала” Петро Драганов.

Ярмарок спеціально організували в день, коли в селі Олександрівка “базарний день”, тому протягом 2-3 годин майже усе вдалося розпродати. За цей час вдалось зібрати 5710 грн, усі кошти будуть відправлені на потреби ЗСУ. 

Фото: Петро Драганов 

Поділитись
Зараз читають