Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болградському районі учасники бойових дій отримали грошову компенсацію на купівлю житла

15 Листопада 2023 16:10
Тетяна Терзі
В Болградському районі учасники бойових дій отримали грошову компенсацію на купівлю житла

В Болградській районній військовій адміністрації відбулося засідання комісії з розгляду заяв щодо виплати грошової компенсації для отримання житла. На це виділені кошти з державного бюджету. «Махала» дізналася, хто має право на отримання компенсації й куди звертатися з заявою.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення Болградської РВА Олександра Рожкова, на грошову компенсацію для придбання житла мають право учасники АТО, члени сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю, що захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та деякі категорії осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також члени їхніх сімей. Грошова компенсація мешканцям Болградського району надавалася згідно з поставою КМУ від 28 березня 2018 року №214.

На останньому засіданні комісія, яку очолює голова РВА Михайло Шарафаненко, дала згоду надати грошову компенсацію мешканцю Болградської громади – особі з інвалідністю першої групи внаслідок війни, з числа учасників бойових дій на території інших держав. Сума компенсації склала понад 1 млн 800 тис. грн. На ці гроші отримувач має купити собі житло.

«Ми надали компенсацію учасникам бойових дій та учасникам АТО, які стояли у нас на обліку на придбання житла чотири роки. В цьому році вже нічого не виділяємо і нові заяви більше не приймаємо. Зараз цими питаннями займаються громади, тому з заявами треба звертатися в центри громад за місцем проживання», – розповів Олександр Рожков.

Загалом в Болградському районі отримали грошову компенсацію в 2023 році три мешканці Болградського району – 2 мешканці Тарутинської громади і один мешканець Болградської громади. Загалом Болградському району в 2023 році на грошову компенсацію житла з державного бюджету виділено 5 млн 484,8 тис. грн. 

Фото Болградської РВА

Поділитись
Зараз читають