Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болграді відзначили День Європи святковим концертом (Фото)

09 Травня 2023 21:32
Софія Чебан
В Болграді відзначили День Європи святковим концертом (Фото)

В концертній залі комунального закладу «Центр культури та дозвілля» сьогодні відбувся концерт до Дня Європи, який в цьому році Україна відзначає разом із Європейським Союзом та іншими країнами світу. Захід мав назву «Україна – шлях до Європи», і складався виключно з танцювальних номерів у виконанні дітей та підлітків, які є учасниками танцювальних колективів міста Болград.

Діти – це майбутнє  вільної і європейської України. Саме так можна було б назвати сьогоднішній концерт.

Свою творчість глядачам подарували: танцювальний ансамбль «Пліє», керівник Катерина Кочева з патріотичною постановкою «Україна – це ми»; танцювальний ансамбль «Елегія», керівник Ірина Афанасьєва з ритмічним номером «Українські дівчата»; танцювальний ансамбль «FLY», керівник Катерина Іванова з сучасним, динамічним танцем «Доброго вечора, ми з України». Фінальною крапкою заходу став запальний концертний номер зразкового ансамблю танцю «Натхнення» під керівництвом Вікторії Алавацької.

Єдиним концертним номером, в якому взяла учать доросла людина, був вступний. Разом з дітками з ансамблю «Натхнення» першу пісню виконала співачка Жанна Пундєва.

Нагадаємо, в рамках святкування Дня Європи сьогодні на центральній площі Болграда урочисто підняли прапор Європейського Союзу. Це нове для нашої країни свято. Раніше день Європи в Україні відзначали щорічно в третю неділю травня. Але починаючи з 2023 року в нашій державі День Європи відзначатиметься 9 травня, в день, коли це свято відмічається в країнах Євросоюзу та ін.

Поділитись
Зараз читають