Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У селі Василівка Болградського району з’явився перший майданчик для відпочинку з зоозахисним компонентом (відео)

20 Червня 2024 16:32
Софія Чебан
У селі Василівка Болградського району з’явився перший майданчик для відпочинку з зоозахисним компонентом (відео)

Василівська громада Болградського района стала однією з чотирьох переможців програми від ГО “Будуємо Україну разом”. У рамках цього проєкту на території села Василівка побудували перший майданчик для відпочинку із зоозахисним компонентом. На офіційному відкритті майданчика побували журналісти інтернет-видання “Махала”.

Основною метою було створення  місця відпочинку як для молоді, так і для дітей, матусь з маленькими дітками, а також місцевих мешканців, у яких є домашні улюбленці. Радію, що у нас вийшло це зробити”,  – каже Олександра Згурська, довгострокова волонтерка від БУР.

Громадська організація закупила будівельні матеріали та покрила всі витрати. Підготовка території, зварювальні роботи та роботи із встановлення спортивних турнікетів, гойдалок, установок для тварин лягли на плечі волонтерів та активістів села. 

“Сподіваюся, що це гарний початок з благоустрою нашої громади. Дякуємо ГО “Будуємо Україну разом” за можливість побудувати такий майданчик для відпочинку у нашому селі”, – поділився Михайло Червенков, начальник КУ ЦФЗН “Спорт для всіх” Василівської сільської ради. 

На заході була присутня ветеринарна лікарка Крістіна Поляк, яка прочитала невелику лекцію по зоозахисту для присутніх. 

Подробиці дивіться у відеорепортажі.

Нагадаємо, що проект від ГО “Будуємо Україну разом” – це тримісячний проєкт, орієнтований на підсилення ініціативних команд, що працюють з молоддю в невеликих громадах. А для волонтера/ки, які беруть участь в проєкті, це можливість отримати цінний досвід, здобути важливі для себе навички з проєктного менеджменту та комунікацій.

Поділитись
Зараз читають